0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0
0товаров, на 0 грн. 

Воронка універсальна для технічних рідин INTERTOOL AT-3080

49 грн.
  • Нет в наличии
  • Производитель:  INTERTOOL
  • Код товара:  AT-3080
49 грн.

Лінійка інструментів для мастильних мат-ів

Переваги

Застосування

Призначення

Універсальна воронка AT-3080 призначена для заливання мастила, палива і будь-яких інших технічних рідин. Така воронка знадобиться не тільки автолюбителям, що виконують роботи із власним автомобілем в гаражі, але і професійним майстрам, що працюють в автосервісах чи спеціалізованих майстернях з ремонту різноманітної техніки.


Просте застосування

Зручна робота

Знімний гофрований носик забезпечує зручне заливання рідин навіть у важкодоступні заливні горловини. Також він дозволяє тримати лійку під будь-яким потрібним кутом, що неможливо при використанні воронок з прямим жорстким носиком.

У конструкції лійки передбачений фільтр грубого очищення, виконаний у вигляді сітки. Він захищає від потрапляння небажаних часток в систему під час заливання. За необхідності, фільтр легко знімається і миється. Завдяки розбірній конструкції воронку зручно зберігати і перевозити.

 


Надійна конструкція

Надійна конструкція

Виготовлена лійка зі стійкого до хімічних впливів пластику, тому з нею також можна використовувати бензин, дизельне паливо та інші технічні рідини. Головною перевагою є її гладкість. Під час заливання рідини, вона не затримуються на стінках, до того ж лійка легко миється.


Оценка: 0 из 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вы смотрели