0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0
0товаров, на 0 грн. 

Верстат-лещата INTERTOOL HT-6192

1 399 грн.
  • На складе
  • Производитель:  INTERTOOL
  • Код товара:  HT-6192
1 399 грн.

Переваги

 

Призначення

Призначення

Складний верстат-лещата застосовується для виконання різних робіт, для затискання деталей та заготовок, та їх подальшої обробки. Завдяки своїй складній конструкції може транспортуватися та використовуватись у будь-якому місці, на виїзді, без прив'язки до робочого простору. Також не займає багато місця для зберігання.


Функуціонал

Функціонал

Стільниця верстата виступає в ролі лещат і може використовуватися для фіксації різних за розмірами деталей. Завдяки двом зручним ручкам лещата можна відкрити та зафіксувати необхідний предмет, шириною до 27 см.

Отвори в стільниці, а також знімні пластикові упори служать для стискання та фіксації заготовок. Додатково верстат оснащений лінійкою та транспортиром для точних вимірів у процесі роботи.

У нижній частині конструкції передбачені дві паралельні планки з отворами для зберігання інструменту. Завдяки цьому все необхідне під рукою й не захаращує робочий простір.


Надійна конструкція

Надійна конструкція

Виготовлений верстат з якісного сталевого профілю з стільницею із ДСП, габаритами 565*200*760 мм та витримує рівномірне навантаження до 100 кг. За допомогою металевих розсувних планок верстат компактно складається для подальшого зберігання та транспортування.


Оценка: 0 из 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вы смотрели
Показать еще