0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0
0товаров, на 0 грн. 

Тестер напруги безконтактний, LCD дисплей INTERTOOL MD-0011

489 грн.
  • На складе
  • Производитель:  INTERTOOL
  • Код товара:  MD-0011
489 грн.

Лінійка безконтактних тестерів напруги

Переваги моделі

Призначення

Призначення

Безконтактний тестер напруги призначений для оперативної перевірки наявності чи відсутності змінної напруги в мережі або приладах до 1000 Вольт. Дає можливість визначити фазну чи нульову жили.

Стане в пригоді для роботи як професійним електрикам, так й майстрам, які затіяли ремонт будинку або займаються ремонтом електрики самостійно.


Ефективність

 

Ефективність

Детектор напруги оснащений світловим та звуковим індикатором, а також дисплеєм, що дозволяє визначити інтенсивність електричного поля. Передбачено два режими для мережі змінного струму AЗ:

  • Низька чутливість 12-1000 В
  • Висока чутливість 48-1000 В

Чим частіше подається звуковий сигнал й блимає світлова індикація, а також відбувається заповнення гістограми на дисплеї з червоним підсвічуванням, тим вище інтенсивність електричного поля. Поява на екрані піктограми у вигляді блискавки означає знаходження фази.

Крім того, тестером зручно перевіряти проводку на наявність обриву. Для цього потрібно провести щупом вздовж дроту – поки тестер реагує на напругу – провід цілий, коли перестає, значить провід усередині перебитий.


Зручність

Зручність

Прилад має компактні габарити та малу вагу, завдяки цьому зручний для роботи у важкодоступних та вузьких місцях. Кліпса на корпусі дозволяє зручно закріпити детектор у кишені й він завжди у вас під рукою.

Оснащений ліхтариком для роботи в умовах недостатнього освітлення.

Корпус виготовлений з міцного пластику, що гарантує надійність та високу зносостійкість інструменту. Живиться від двох стандартних батарейок типу ААА.

 

Оценка: 0 из 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вы смотрели