0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0
0товаров, на 0 грн. 

Штатив 1.5 м для лазерного рівня, 1/4" INTERTOOL MT-3059

999 грн.
  • На складе
  • Производитель:  INTERTOOL
  • Код товара:  MT-3059
999 грн.

Лінійка штативів

Переваги моделі

Призначення

Призначення

Складаний лазерний штатив призначений для простої та надійної установки лазерних рівнів, нівелірів, далекомірів, а також різної фото-, відео техніки з різьбовим кріпленням 1/4". Такий штатив здатний полегшити роботу оператора та провести максимально точну розмітку як усередині приміщень, так і зовні. 

Складна конструкція

Складна надійна конструкція

Штатив виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву з пластиковими елементами, це робить його легким та забезпечує зручність при транспортуванні. Має три секції, які можуть фіксуватись як разом, так і окремо. При цьому штатив складається до максимально компактних розмірів з мінімальною вистою 550 мм. Максимальна висота з піднятою колоною та головкою для рівня становить 1500 мм.

Зручний у роботі

Зручна робота

Платформа для встановлення рівня обладнана спеціальною висувною колоною зі зручною ручкою, яка дозволяє точно налаштувати висоту ліній. Також головка здатна обертатися у трьох площинах для побудови проекцій під будь-яким кутом, положення фіксується за допомогою гвинтів з пластиковими баранчиками. Додатково також встановлений бульбашковий рівень для контролю положення.

 

Оценка: 0 из 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вы смотрели