0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0
0товаров, на 0 грн. 

Пристрій зарядний для акумуляторів 6/12 В, 3/6 А, 4-60 Аг, з трансформатором INTERTOOL AT-3033

1 299 грн.
  • На складе
  • Производитель:  INTERTOOL
  • Код товара:  129903
Основные характеристики: Ємність акумулятора - від 4 до 60 / Вага - 2,480 / Вихідна напруга постійного струму - 6-12 / Гарантія - 12 / Напруга живлення - 230 В/50 Гц / Об'єм - 0,005508 / Особливості - захист від КЗ; захист від неправильного підключення; захист від перегрівання / Постійний вихідний струм - 3/6 / Споживана потужність - 72 / Тип - з трансформатором / смотреть все
1 299 грн.

Лінійка зарядних пристроїв

Переваги моделі

Призначення

Призначення

Зарядний пристрій INTERTOOL AT-3033 з трансформатором підходить для всіх свинцево-кислотних батарей 12 В автомобілів та 6 В мотоциклів, а також для акумуляторів катерів, гідроциклів, газонокосарок, сільськогосподарської техніки, промислового та побутового обладнання. Струм заряду 3/6 А дозволяє зарядити найпопулярніші акумулятори ємністю від 4 до 60 Аг.

 

Керування

Зарядний пристрій максимально простий у керуванні. За допомогою клавіші (1) на корпусі вибирають положення, яке відповідає робочій напрузі акумуляторної батареї. Перемикач (2) встановіть у положення, яке відповідає необхідному струму заряду акумулятора. Якщо робоча напруга акумуляторної батареї становить 6 В, заборонено встановлювати клавішу вибору зарядного вольтажу в положення 12 В.

Пристрій функціонує повністю в автоматичному режимі, формуючи оптимальну величину зарядного струму - заряджаючи акумулятор, сила струму буде зменшуватися. Таким чином, немає потреби постійно контролювати параметри процесу заряджання акумулятора, але при цьому забороняється залишати зарядний пристрій увімкненим без нагляду.

Акумулятор вважається повністю зарядженим, коли струм та напруга під час заряджання залишаються незмінними протягом 1-2 годин. Тривалість заряджання акумулятора залежить від ємності акумулятора та ступеня його розрядження. Після того, як акумуляторна батарея буде заряджена, вимкніть пристрій.

Керування 
 

Відновлення АКБ

Захист АКБ

Електронний захист від перегрівання, перевантаження, короткого замикання та неправильного підключення (зворотна полярність) убережуть ваш акумулятор та зарядку від пошкоджень та поломок.

Зручність

Зручність

Зарядний пристрій має повністю ізольовані клеми та зручну ручку для транспортування. Амперметр відображає силу струму батареї для контролю заряду. Дуже простий у використанні зарядний пристрій, проте рекомендуємо заряджати у провітрюваному приміщенні та не залишати без нагляду під час заряджання.

Основные характеристики
Ємність акумулятора від 4 до 60
Вага 2,480
Вихідна напруга постійного струму 6-12
Гарантія 12
Напруга живлення 230 В/50 Гц
Об'єм 0,005508
Особливості захист від КЗ; захист від неправильного підключення; захист від перегрівання
Постійний вихідний струм 3/6
Споживана потужність 72
Тип з трансформатором
Оценка: 0 из 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вы смотрели