0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0
0товаров, на 0 грн. 

Перфоратор 1000 Вт, 3.5 Дж, 0-1300 об/хв, 0-5100 уд/хв, 3 режими, SDS plus, знімний швидкозатискний патрон INTERTOOL DT-0186

2 799 грн.
  • На складе
  • Производитель:  INTERTOOL
  • Код товара:  DT-0186
2 799 грн.

Перфоратор INTERTOOL DT-0184 – чудовий помічник вдома під час ремонту, також виконує будь-які монтажні, оздоблювальні та будівельні роботи у побутових умовах. Ця модель перфоратора з горизонтальним розташуванням двигуна має компактні габарити з ідеальним балансуванням у руці.

Переваги

- Висока якість деталей та збірки

- Потужності двигуна та сили удару достатньо для виконання будь-яких ремонтних робіт у побутових умовах

- Швидкознімний патрон 2 в 1: для бурів SDS-plus та свердел 2 – 13 мм

- Три режими роботи для виконання функцій дриля та відбійного молотка

- Реверс для акуратного витягання оснащення з матеріалу

- Безпечний, є захисна муфта проти заклинювання оснащення

- Висока ергономіка, невелика вага та компактні габарити для тривалої роботи без втоми рук

- Передня ручка регулюється - це дозволяє працювати у будь-якому зручному положенні

- Кейс із металевими замками для зберігання та транспортування

Продуктивність

Електродвигун потужністю 1000 Вт відмінно працює з твердими матеріалами, такими як бетон, цегла, камінь. Частота ударів – 5100 уд/хв., максимальна енергія – 3,5 Дж, легко справляється з цегляною кладкою, відколює штукатурку, штробить стіни, стелю, підлогу тощо.

Патрон 2 в 1

Особливістю даної моделі перфоратора є можливість використання двох типів патронів:

  • Стандартний SDS-Plus для різних бурів та коронок, міксерних насадок
  • Швидкозатискний патрон для свердління отворів та використання інструмента як дриля, підходять свердла та інші насадки з діаметром хвостовика 2-13 мм

Швидкозмінна конструкція патрона дозволяє значно прискорити виконання робіт у ситуаціях, коли потрібно часто перемикатися між ударними та свердлильними роботами. Достатньо просто змінити патрон і ви готові до потрібного типу робіт. Для цього в комплекті є додатковий швидкозатискний патрон.

Три режими роботи

  • Свердління
  • Свердління з ударом
  • Удар (з можливістю регулювання положення зубила)

У режимі свердління перфоратор розвиває 900 об/хв. та робить отвори в сталі - 13 мм, в бетоні - 26 мм. Швидкість роботи регулюється за допомогою курка на ручці.

Компактний та зручний

Перфоратор оснащений бічною ручкою, що призначена для зручного перехоплення інструмента в роботі. Ручка може бути встановлена під ліву або праву руку для комфортного використання.

Також для зручності під час тривалих робіт передбачений фіксатор кнопки ввімкнення. Крім вищевказаних режимів роботи, в перфораторі передбачений реверс, який необхідний у випадку заклинювання оснащення, для його звільнення.

Прогумований надійний мережевий дріт зносостійкий, на вході в інструмент посилений та захищений від перегинів за допомогою обертального елемента. Довжина шнура (290 см) дозволяє працювати без додаткових подовжувачів.

Кейс

Перфоратор та всі комплектуючі аксесуари упаковані у надійний кейс з додатковими ребрами жорсткості для більшої міцності.

Металеві замки на кейсі вбережуть від випадкового розкриття, довго прослужать, а широка ручка на кейсі дозволить зручно переносити перфоратор та все оснащення.

Комплектація


Перфоратор
Швидкозатискний патрон
Бічна ручка
Глибиномір
Інструкція
Гарантійний талон

Оценка: 0 из 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вы смотрели