0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0
0товаров, на 0 грн. 

Очищувач наліпок, аерозоль 200 мл INTERTOOL FS-0092

79 грн.
  • На складе
  • Производитель:  INTERTOOL
  • Код товара:  130692
Основные характеристики: Вага - 0,205 / Об'єм - 0,000553 /
79 грн.

Переваги моделі

Призначення

Призначення

Ефективний засіб для легкого видалення наклейок, етикеток, ярликів, жувальної гумки, слідів скотчу, малярської стрічки і деяких видів клеїв. Розчиняє сліди від різних маркерів і фломастерів на гладких поверхнях. Підходить для використання на різних поверхнях - метал, скло, пластик, кераміка, камінь тощо. Найкращий результат досягається на гладких поверхнях.

Безпечний для автомобільних емалей і побутової техніки. Не пошкоджує поверхні з меді, алюмінію і нержавіючої сталі. Не викликає корозію. Завдяки гелеподібній консистенції не стікає з поверхні та дозволяє локалізувати місце обробки у вертикальній чи горизонтальній площині.  

 

Використання

Використання

1. Розмішайте вміст балона, струшуючи його 1-2 хв.

2. Нанесіть засіб на поверхню з відстані 5-10 см.

3. Через 2-3 хвилини наклейку можна зняти, використовуючи суху ганчірку чи пластиковий шпатель.

4. У випадку зі старими наклейками чи якщо поверхня залишилася липкою, необхідно повторить обробку і витримати засіб на поверхні протягом 5-10 хвилин.

Особливості експлуатації

 

Особливості експлуатації

Це легкозаймистий аерозоль, балон під тиском: при нагріванні може статися вибух. Може викликати серйозне подразнення очей, сонливість чи запаморочення. Токсичний для водних організмів з тривалими наслідками. Зберігати у місці, недоступному для дітей. Берегти від тепла, іскор, відкритого вогню, гарячих поверхонь.

Не розпилювати на відкрите полум'я чи інші джерела займання. Не проколювати і не спалювати після використання. Використовувати тільки на відкритому повітрі чи у добре вентильованому приміщенні. Зверніться до лікаря у разі поганого самопочуття. Берегти від сонячних променів і зберігати за температури не вище +50 °C.

Оптимальна температура поверхні, балона і навколишнього середовища в момент використання: від +10 до +30 °С.

Склад: суміш органічних розчинників, парафін, віддушка, газ-пропелент. 

Основные характеристики
Вага 0,205
Об'єм 0,000553
Оценка: 0 из 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вы смотрели