0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0
0товаров, на 0 грн. 

Лопата для прибирання снігу 505*340 мм з ручкою 1300 мм INTERTOOL FT-2022

599 грн.
  • На складе
  • Производитель:  INTERTOOL
  • Код товара:  FT-2022
599 грн.

Лінійка лопат для снігу

Переваги моделі

Ефективна робота

Ефективна робота

Лопата відмінно справляється з очищенням від снігу та заметів присадибних ділянок, доріжок та ін. Підняті стінки ковша перекочують сніг усередину, допомагаючи «штовхати» його та спрямовувати вперед, таким чином швидко розчищати великі території. Рифлені ребра на ковші лопати забезпечують необхідну міцність, а також запобігають налипанню снігу.


Посилений край

Надійна конструкція

Снігоприбиральна лопата виготовлена з міцного та  водночас легкого пластику. Діаметр держака становить 27 мм, зі стінками завтовшки 6 мм.

Сталева кромка на лезі ковша лопати встановлена у спеціальний паз та міцно закріплена у ньому заклепками. Вона значно подовжує термін експлуатації лопати та захищає пластиковий ківш від сколів та тріщин.


Зручна

Зручна у роботі

Легкий пластиковий держак захистить вас від примерзання рук та рукавичок на морозі, на відміну від металевих. Ківш лопати також виготовлений з міцного пластику, забезпечує зручність під час роботи та не перевантажує руки. D-подібна рука на торці лопати дозволяє більш ефективно прикладати зусилля, а також забезпечує надійне та зручне захоплення інструменту навіть у рукавицях.


Оценка: 0 из 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вы смотрели