0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0
0товаров, на 0 грн. 

Лопата для прибирання снігу 460*340 мм з ручкою 960 мм INTERTOOL FT-2021

499 грн.
  • На складе
  • Производитель:  INTERTOOL
  • Код товара:  FT-2021
499 грн.

Лінійка лопат для снігу

Переваги моделі

Ефективна робота

Ефективна робота

Лопата відмінно справляється зі збиранням снігу, заметів на присадибній ділянці, для очищення доріжок та ін. Підняті стінки ковша перекочують сніг усередину, допомагаючи «штовхати» його та спрямовувати вперед, таким чином швидко розчищати великі території. Рифлені ребра на ковші лопати забезпечують необхідну міцність, а також запобігають налипанню снігу.


Посилений край

Надійна конструкція

Снігоприбиральна лопата виготовлена з легкого пластику, держак посилений металом для більшої міцності та можливості роботи під великими навантаженнями. Діаметр ручки становить 27 мм, а стінки з металу завтовшки 6 мм.

Сталева кромка на лезі ковша лопати встановлена у спеціальний паз та міцно закріплена у ньому заклепками. Вона значно подовжує термін експлуатації лопати та захищає пластиковий ківш від сколів та тріщин.


Зручна

Зручна у роботі

Легкий пластиковий держак, посилений металом, захистить вас від примерзання рук та рукавичок на морозі. Ківш лопати також виготовлений з міцного пластику, забезпечує зручність під час роботи та не перевантажує руки. D-подібна рука на торці лопати дозволяє більш ефективно прикладати зусилля, а також забезпечує надійне та зручне захоплення інструменту навіть у теплих рукавичках.


Оценка: 0 из 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вы смотрели