0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0
0товаров, на 0 грн. 

Лопата для прибирання снігу 460 * 340мм з Z-подібною рукояткою 1080 мм INTERTOOL FT-2023

549 грн.
  • На складе
  • Производитель:  INTERTOOL
  • Код товара:  FT-2023
549 грн.

Лінійка лопат для снігу

Переваги моделі

Ефективна робота

Ефективна робота

Лопата відмінно справляється з очищенням від снігу та заметів присадибних ділянок, доріжок та ін. Підняті стінки ковша перекочують сніг усередину, допомагаючи «штовхати» його та спрямовувати вперед, таким чином швидко розчищати великі території. Рифлені ребра на ковші лопати забезпечують необхідну міцність, а також запобігають налипанню снігу.


Посилений край

Надійна конструкція

Снігоприбиральна лопата виготовлена з легкого пластику з металевою ручкою для більшої міцності та можливості роботи під великим навантаженням. Сталева кромка на лезі ковша лопати встановлена у спеціальний паз та міцно закріплена у ньому заклепками. Вона значно подовжує термін експлуатації лопати та захищає пластиковий ківш від сколів та тріщин.


Зручна

Зручна у роботі

Вигнута форма ручки дозволяє менше навантажувати спину під час роботи та забезпечує більш комфортне використання лопати. На ручці передбачена гумова ділянка, яка вбереже від примерзання рук та рукавичок на морозі. D-подібна рука на торці лопати дозволяє більш ефективно прикладати зусилля, а також забезпечує надійне та зручне захоплення інструменту навіть у теплих рукавицях.


Оценка: 0 из 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вы смотрели