0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0
0товаров, на 0 грн. 

Колун 2300 г, ручка з фібергласу, STORM INTERTOOL HT-0298

1 499 грн.
  • На складе
  • Производитель:  INTERTOOL
  • Код товара:  130130
Основные характеристики: Вага - 2,600 / Гарантія - 3 / Загальна довжина - 755 / Матеріал виготовлення - 40Cr Carbon steel / Матеріал рукоятки - фиберглас і поліамід / Об'єм - 0,006928 / Твердiсть за шкалою Роквелла - 47-55 / Тип - колун /
1 499 грн.

Модельний ряд

Переваги

Колун HT-0298 - це незамінний помічник в приватному будинку під час заготівлі дров чи на дачі. Загальна вага інструмента становить 2300 г. Він чудово підходить не тільки для побутового використання, але і для професіоналів, що працюють у сфері будівництва і деревообробки.

 

Ефективність та надійність

Ефективність та надійність

Головною перевагою HT-0298 є краща ефективність за меншої загальної ваги. Ефект досягається завдяки лезу спеціальної форми, що виготовлене з карбонової сталі, а також порожній трикомпонентній рукоятці. Рукоятка даної моделі максимально полегшена, а вага робочої частини не перевищує вагу аналогічних моделей. Це зроблено для того, щоб максимально спростити замахування інструментом. За такої конструкції основне навантаження припадає на лезо, тому віддача в руки значно нижча.

 


Збільшений ресурс роботи

Збільшений ресурс роботи

Надійність і довговічність конструкції досягається завдяки особливому способу кріплення рукоятки. Вона наплавляється безпосередньо на метал. В обуху є три отвори, в які вплавляється основа рукоятки, створюючи суцільну литу конструкцію.


Лезо з карбонової сталі

Лезо з карбонової сталі

Робоча частина виготовлена з кованої карбонової сталі з тефлоновим (PTFE) покриттям. У порівнянні з класичними моделями, дана сокира має більш товсте і коротке лезо з великим кутом скосу. Окрім цього верхня частина майже рівна. Така форма леза дозволяє зменшити площу контакту при ударі, забезпечуючи кращу ефективність за рівної, чи навіть меншої ваги. Кут заточування складає 30°.


Тефлонове покриття

Повне тефлонове покриття

На всю поверхню (включаючи лезо) нанесене тефлонове покриття, яке захищає від корозії і зовнішніх впливів, полегшує процес рубання твердих порід дерев. Покриття наноситься після заточування леза, що дозволяє довше зберігати гостроту колуна.


Порожня рукоятка
 

 

Порожня рукоятка

Порожня рукоятка не поступається за міцністю класичним аналогам завдяки виготовленню з трьох компонентів:

  • Поліамід - є основою рукоятки. Завдяки своїй структурі забезпечує високу міцність порожньої конструкції на згин та злам, а також відмінно витримує фізичні навантаження.
  • Фіберглас (скловолокно) - наноситься на основу і служить для гасіння вібрацій, що виникають під час удару.
  • Термопластична гума (TPR) - амортизуючий матеріал, що забезпечує надійне утримання сокири в руках і комфорт під час тривалих робіт.

Зручність у роботі

Зручність в работі

В нижній частині рукоятка має потовщення, яке запобігає вислизанню інструмента під час інтенсивних робіт. Окрім цього тут розташовується великий отвір, що дозволяє підвісити колун на будь-який тримач: чи це цвях в сараї, чи гачок на поясі, чи гілка найближчого дерева.


Холдер для транспортування

Холдер для транспортування

Інструмент постачається в зручному пластиковому холдері з ручкою, який дозволяє зручно переносити й зберігати колун, а також вберігає навколишні предмети від пошкоджень під час перевезення.


Особливості експлуатації

Особливості експлуатації

Важливо! Зворотна сторона обуха не може використовуватися як молот чи кувалда. Також не рекомендується бити по обуху чимось важким, намагаючись "доколоти" матеріал - ви можете зашкодити інструменту.

Габарити

Основные характеристики
Вага 2,600
Гарантія 3
Загальна довжина 755
Матеріал виготовлення 40Cr Carbon steel
Матеріал рукоятки фиберглас і поліамід
Об'єм 0,006928
Твердiсть за шкалою Роквелла 47-55
Тип колун
Оценка: 0 из 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вы смотрели