0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0
0товаров, на 0 грн. 

Кліщі сантехнічні 250мм, коване залізо 40CrV, двокомпонентнi рукоятки, STORM INTERTOOL NT-0166

379 грн.
  • На складе
  • Производитель:  INTERTOOL
  • Код товара:  NT-0166
379 грн.

Лінійка сантехнічних ключів

Переваги кліщів


Призначення

Призначення

Кліщі переставні сантехнічні – незамінний помічник у роботі з гвинтовими з'єднаннями, призначені для утримання, захоплення та викручування деталей, стрижнів, труб та ін. Широко використовуються як професіоналами-сантехніками, так і майстрами в побуті, ефективно виконуючи функції трубних розвідних ключів.


Зносостійкі та довговічні

Зносостійкі та довговічні

Кліщі виготовлені з загартованої сталі, марки 40CrV, відрізняються підвищеною зносостійкістю. Таку марку сталі часто використовують у машинобудуванні для виготовлення рухомих механізмів. Завдяки підвищеному запасу міцності кліщі служать набагато довше за інші аналоги!


Проста та надійна конструкція

Проста та надійна конструкція

Максимальне розведення губок 35 мм з плавним ходом та надійним сполучним механізмом. Вибір необхідного розміру розкриття здійснюється за допомогою кнопки. Фіксаційні зубці виготовлені з глибоким фрезеруванням, для кращого захоплення та утримання деталей. Фосфатоване покриття захищає кліщі від корозії та механічних пошкоджень.


Зручні

Зручні

Довгі ручки кліщів мають протиковзне гумове покриття для кращої фіксації в руках. Забезпечують надійний хват та не вислизають навіть із вологих рук, матеріал стійкий до впливів бензолів, мастил, жирів.


Оценка: 0 из 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вы смотрели