0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0
0товаров, на 0 грн. 

Головка шестигранна подовжена 3/8", 13 мм, Cr-V STORM INTERTOOL ET-0423

60 грн.
  • На складе
  • Производитель:  INTERTOOL
  • Код товара:  130593
Основные характеристики: Вага - 0,070 / Гарантія - довічна / Довжина головки - 64 / Квадрат - 3/8" / Об'єм - 0,000114 / Розмір головки - 13 / Тип - головка шестигранна подовжена /
60 грн.

Лінійка головок

Переваги моделі

Призначення

Призначення

Головка торцева використовується для монтажу та демонтажу різних шестигранних різьбових з'єднань. Працює в парі з ручними інструментами з приєднувальним квадратом 3/8": з тріскачками, воротками, подовжувачами, викрутками тощо.


Зносостійкість та надійність

Зносостійкість та надійність

Головка з професійної лінійки високого класу якості дозволяє впоратися з найскладнішими та найважчими роботами. Виконана з надміцної Cr-V сталі з присадками хрому та ванадію, витримує значні навантаження, має велику механічну міцність, а також пружність, що важливо для передачі крутного моменту на кріплення. Тришарове покриття нікелем підвищує міцність, витривалість та корозійну стійкість головки. Ми гарантуємо якість інструмента, яку підтверджує довічна гарантія.


Шестигранна форма

Шестигранна форма

Геометрія робочого шестигранника оброблена з точними допусками та забезпечує ідеальну посадку з максимальним контактом до граней кріплень. Головка не «злизує» грані, оскільки сила прикладається до плоских сторін кріплення, а не до його кутів.


Зручна робота

Зручна робота

Головка подовженої форми забезпечує кращий доступ до вузьких, заглиблених ділянок, а також ефективний монтаж, демонтаж кріплень у важкодоступних місцях. Спеціальні насічки на корпусі для кращої фіксації в руці та проти зісковзування пальців у рукавичках. Поліроване покриття головки легко очищується від бруду за допомогою ганчірки. Велике штамповане фірмове маркування легко зчитується для швидкої ідентифікації розміру.


Основные характеристики
Вага 0,070
Гарантія довічна
Довжина головки 64
Квадрат 3/8"
Об'єм 0,000114
Розмір головки 13
Тип головка шестигранна подовжена
Оценка: 0 из 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вы смотрели