0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0
0товаров, на 0 грн. 

Генератор бензиновий 5/5.5 кВт, електро+ручний старт, мідна обмотка, STORM INTERTOOL DT-1156

23 999 грн.
  • На складе
  • Производитель:  INTERTOOL
  • Код товара:  130663
Основные характеристики: Вага - 84,000 / Витрата палива - 0,32 / Габаритні розміри - 695х530х560 / Гарантія - 3 / Максимальна потужність - 5500 / Напруга - 230 / Номінальна потужність - 5000 / Об'єм - 0,206276 / Об'єм двигуна - 389 / Об'єм масляного бака - 1.1 / смотреть все
23 999 грн.

Лінійка генераторів

 

Переваги моделі

 

Фронатльна панель

 

Бензиновий генератор INTERTOOL DT-1156 може використовуватися як основне або додаткове джерело електроенергії та здатний заживити електроприлади загальною потужністю до 5000 Вт. Підійде для дому, офісу, малого підприємства, торгового об'єкта тощо. З таким пристроєм не страшні відключення електроенергії - ви завжди зможете ввімкнути лампочки освітлення, холодильник, комп'ютер, ноутбук чи водяний насос опалення.
 

Надійна робота

Надійна робота

Оснащений генератор чотиритактним одноциліндровим верхньоклапанним двигуном з повітряним охолодженням, що забезпечує надійну та тривалу стабільну роботу протягом 10 годин.

Головним вузлом перетворення кінетичної роботи, що продукується обертанням валу двигуна, в електричний струм є альтернатор. Тут він встановлений синхронного типу з мідною обмоткою, що є гарантією стабільної напруги без стрибків та відхилень від норми. Також рівень напруги можна контролювати встановленим вольтметром на корпусі генератора.


Надійна робота

Системи захисту

Для стабільної роботи без збоїв генератор оснащений такими системами:

  • Захист від перевантаження та короткого замикання автоматично вимикає двигун.
  • Захист від низького рівня мастила: перш ніж рівень мастила в картері досягне мінімально безпечної межі, система захисту також вимкне двигун.

Окрім того, генератор має ступінь захисту від вологи та пилу IP23.


Системи захисту

Безпека

Для безпечнішої роботи, щоб унеможливити ураженням електричним струмом, на генераторі передбачена клема заземлення. Для цього необхідно під’єднати провід до клеми, а інший кінець - до металевої труби або арматури.

Також генератор оснащений клемою постійного струму 12 В, 8.3 А, що дозволяє заряджати автомобільний акумулятор. Важливо до цього відключити всіх споживачів від розеток 230 В.

 


VFT-метр

VFT-метр

Замість стандартного вольтметра, на генераторі встановлений універсальний контрольний прилад - VFT-метр 3 в 1:

  • Вольтметр
  • Частотометр
  • Лічильник мотогодин

Дисплей відображає напругу, частоту, загальне напрацювання мотогодин, що полегшує експлуатацію та своєчасну здачу генератора на технічне обслуговування.


Простий старт

 

Простий запуск

Запуск генератора відбувається за допомогою електростартера або ручного стартера. Вам не потрібно докладати багато зусиль: достатньо перевірити перед запуском чи заряджений акумулятор, за допомогою якого відбувається пуск двигуна. Для запуску генератора відкрийте паливний кран, закрийте повітряну заслінку, встановіть кнопку запалення в положення «ON», натисніть та утримуйте кнопку пуску двигуна «START» до початку роботи двигуна, але не більше 5 секунд, а після запуску відразу відпустіть її. Прогрійте двигун та відкрийте повітряну заслінку. Нехай генератор попрацює без навантаження декілька хвилин, далі сміливо підключайте електроприлади.

 

Комфорт користувача


Комфорт користувача

Передбачено три розетки для підключення електроприладів, що дуже зручно: 2 шт. – 16 А, 1 шт. - 32 А.

Бак на 25 літрів оснащений візиром, який відображає рівень бензину, що дозволяє зручно контролювати та вчасно доливати паливо. Витрата бензину в моделі DT-1156 становить 320 г/кВт*год, що є досить економічним. Картер потребує 1,1 л мастила, про низький рівень якого попереджає автоматична система. Рівень шуму під час роботи – всього 74 дБа.

Вага генератора 82 кг, для зручного транспортування передбачені дві трубоподібні ручки та додаткова відкидна ручка, а також широкі колеса з плавним ходом.

 

Габарити

Основные характеристики
Вага 84,000
Витрата палива 0,32
Габаритні розміри 695х530х560
Гарантія 3
Максимальна потужність 5500
Напруга 230
Номінальна потужність 5000
Об'єм 0,206276
Об'єм двигуна 389
Об'єм масляного бака 1.1
Об'єм паливного бака 25
Паливо бензин А-92, А-95
Тип двигуна Бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням
Тип запуску Ручний, електро
Час автономної роботи до 10 годин
Оценка: 0 из 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вы смотрели