0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0
0товаров, на 0 грн. 

Диспенсер для пакувального скотчу, 50 мм INTERTOOL HT-6044

169 грн.
  • На складе
  • Производитель:  INTERTOOL
  • Код товара:  130489
Основные характеристики: Вага - 0,400 / Об'єм - 0,002520 / Ширина - 50 /
169 грн.

Переваги

Призначення

Призначення

Диспенсер для скотчу застосовується під час пакування продукції з використанням скотчу. Застосовується в канцелярії, на складах, поштах, у торговельній діяльності та скрізь, де необхідно заклеїти коробки, упакувати продукцію тощо.


Ефективність

Ефективність

Цей інструмент дозволяє підвищити продуктивність пакувальника, а також збільшити якість нанесення скотчу на поверхні. Диспенсер забезпечує щільне притискання клейкої стрічки, тим самим виключає проникнення пилу та забезпечує точне, швидке відрізання скотчу.

У конструкції передбачений каучуковий валик, який не дає стрічці зсуватися вбік та металеве лезо для обрізання клейкої стрічки. Також є прозора притискна пластина, яка притискає відрізану стрічку до поверхні.


Зручність

Зручність

Виготовлений зі щільного пластику, диспенсер не перевантажує руку. Рифлена ручка ергономічної форми зручно лежить у руці та забезпечує максимально комфортну, легку роботу.

 

Призначення

Диспенсер для скотчу застосовується під час пакування продукції з використанням скотчу. Застосовується в канцелярії, на складах, поштах, торгівельній діяльності та скрізь, де необхідно заклеїти коробки, упакувати продукцію та ін.

Основные характеристики
Вага 0,400
Об'єм 0,002520
Ширина 50
Оценка: 0 из 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вы смотрели