0
Мои закладки 0
Сравнение товаров 0
0товаров, на 0 грн. 

Апарат зварювальний, інверторний MMA-160A, STORM INTERTOOL WT-4003

3 299 грн.
 • На складе
 • Производитель:  INTERTOOL
 • Код товара:  130669
Основные характеристики: Вага - 5,400 / Габаритні розміри - 334х145х260 / Гарантія - 3 / Діаметр зварювального електрода - 1,6-4 / Напруга живлення - 230 / Об'єм - 0,020200 / Споживана потужність - до 7 / Струм зварювання - 20-160 /
3 299 грн.

Лінійка зварювальних апаратів

Переваги моделі

Головні вузли управління

Зварювальний апарат інверторного типу серії STORM WT-4003 – це сучасна та функціональна модель для ручного зварювання ММА. Використовується на виробництві, в автомайстернях, на будівельних майданчиках, заміських будинках, гаражах або навіть у польових умовах за наявності досить потужного генератора.
 

Можливості

Можливості

Апарат може працювати з різними типами електродів: для сталі, чавуну, нержавіючої сталі, діаметром від 1,6 до 4,0 мм включно, у широкому діапазоні зварювальних струмів - від 20 до 160 А. Силу робочого струму можна встановити на передній панелі за допомогою регулятора, а дисплей виведе значення для зручного зчитування. Пристрій справляється з різноманітними завданнями та відповідає вимогам як початківців, так і досвідчених зварювальників. Використовується для зварювання листових металів, металевих профілів, металоконструкцій тощо.

Ресурс роботи

 

Автоматизація зварювання

Зварювальний інвертор обладнаний корисними функціями, які полегшують роботу майстра, підвищують ефективність:

 • Гарячий старт Hot-Start допомагає легше та швидше запалити зварювальну дугу, особливо при використанні нового електрода або при зварюванні в умовах низьких температур.
   
 • Форсаж дуги «Arc-Force» підтримує стабільність зварювальної дуги у процесі зварювання, здійснює автоматичне керування зварювальним струмом у разі зміни довжини зварювальної дуги чи інших умов.
   
 • Антиприлипання Anti-Stick запобігає злипанню (прилипанню) електрода та матеріалу, який зварюється.
   
 • Система зниження напруги «VRD» знижує вихідну напругу в стані спокою або при малому навантаженні, знижує ризик удару електричним струмом, що особливо важливо при підключенні або переміщенні обладнання.

 

 

Можливості

Підвищений ресурс

Зварювальний апарат розроблений на базі інверторної технології IGBT напівміст, він забезпечує стабільну роботу навіть за низької якості електромережі, при цьому гарантує високоякісні результати зварювання та ефективне використання електроенергії.

Апарат також оснащений системою повітряного охолодження, робочий цикл t = 20 °С - 30%, має вбудовані механізми захисту від перегрівання, перевантаження та коротких замикань.

Надійний

 

Надійний

Усі електронні компоненти зварювального інвертора вкриті двома шарами високоякісного лаку. Клас ізоляції F вказує на матеріали, що здатні зберігати свої ізоляційні властивості за тривалого впливу температур, які досягають 155 °С, що дуже важливо для безпеки та довговічності апарата.

Клас захисту IP21S дозволяє використовувати зварювальний апарат в сухих умовах, проте він може зазнавати впливу вологи у вигляді бризок.

Завдяки використанню високоякісних компонентів апарат здатний стабільно працювати від мережі з напругою від 160 до 240 В. 

 

Зручний у роботі

 

Зручний

Компактні розміри (334*145*260 мм) та мала вага (3,6 кг) з наявністю складаної ручки на корпусі пристрою дозволяють зручно переміщати та транспортувати його. В комплекті: 

 • Кабель живлення довжиною 1,5 метра, з перетином дротів 3*2,5 мм²
 • Кабель із затискачем маси на 300 А, довжиною 3 метри, обміднений, перетином 16 мм²
 • Кабель з тримачем електродів на 300 А, довжиною 3 метри, обміднений, перетином 16 мм²
 • Молоток-щітка
 • Стандартна маска зварювальника

Зварювальний апарат разом із комплектуючими дозволяє швидко братися до роботи відразу після придбання інструмента, попередньо подбавши про електроди. Довгі кабелі по 3 метри розширюють робочу зону та дозволяють безперешкодно маневрувати.

 

Комплектація

Основные характеристики
Вага 5,400
Габаритні розміри 334х145х260
Гарантія 3
Діаметр зварювального електрода 1,6-4
Напруга живлення 230
Об'єм 0,020200
Споживана потужність до 7
Струм зварювання 20-160
Оценка: 0 из 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вы смотрели